سرفیس پرو 9

سرفیس پرو 9

مایکروسافت سرفیس پرو 9

جا نشین سرفیس پرو 8

بعد از معرفی ویندوز 2 در 1 بسیاری از مردم روی به استفاده از آن آوردند و امرزه در بسایری از لپ تاپ ها استفاده می شود .

اگرچه سرفیس پرو 8 سال پیش معرفی شده اما اگر طبق معرفی های پیشین مایکروسافت جلو برویم تا چند ماه دیگر شاهد معرفی سرفیس پرو 9 خواهی بود .

سرفیس پرو 8 در زمان معرفی خود پیشرفت چشم گیری داشت  و با صفحه نمایشی  با سرعت تطبیق 120هرتزی ، عمر باطری بهتر ، دوربین های بهبود یافته جزو اولین دستگاه ها برای اجرای ویندوز 8 بود .

چه زمانی سرفیس پرو 9 معرفی می شود؟

شرکت مایکروسافت هنوز از وجود سرفیس پرو 9 هیچ حرفی نزده و قطعا زمان دقیق معرفی جانشین سرفیس پرو را کسی نمی داند اما اگر طبق معرفی نسل های قبلی سرفیس پرو پیش برویم زمان معرفی سرفیس پرو9 مشخص است ، اکتبر 2022

معرفی های اخیرسرفیس پرو .

  • سرفیس پرو 8 – اکتبر 2021
  • سرفیس پرو 7 + (برای کسب و کار ، آموزش و پرورش و شرکت ها) – ژانویه 2021
  • سرفیس پرو 7 – اکتبر 2019
  • سرفیس پرو 6 – اکتبر 2018
  • سرفیس پرو 5 – ژوئن 2017

سرفیس پرو 9 چقدر هزینه خواهد شد؟

اما دوباره بهترین احتمال با نگاه کردن به گذشته قیمت گذاری های سرفیس پرو به دست می آید ، زیرا مایکروسافت در مورد لپ تاپ های هیبریدی بسیار سخت گیرانه عمل می کند .

  • سرفیس پرو 8 — از £ 999 / $ 999.99
  • سرفیس پرو 7 + — از £ 909 / $ 899.99
  • سرفیس پرو 7 — از £ 799 / $ 749
  • سرفیس پرو 6 — از £ 879 / $ 899
  • سرفیس پرو 5 — از £ 799 / $ 799

البته این قیمت شامل کیبورد نمی شود و شاید این بار پک های مجموعه ای هم در کار باشد

 

چه مشخصات و ویژگی هایی در سرفیس پرو 9 ممکن است وجود داشته باشد؟

یکی دیگر از احتمالات درصد بالا این است که ظاهر سرفیس پرو 9 دقیقا شبیه پرو 8 است .

شرکت مایکروسافت دستگاه سرفیس پرو 8 با ویندوز پرو( برای کسب و کار ، آموزش و پرورش  و شرکت ها ) را در ژانویه 2022 وارد بازار کرد  و این مدل ها با تکنولوژی G/LTE4 کامل شده سرفیس پرو 8 به حساب می آید که کمی گران تر هستند . البته اشاره ای به سرفیس پرو 9 که درحال ساخت است هم به چشم می خورد .

 

جدا از همه این ها با کنار گذاشتن شایعه ها مایکروسافت ممکن است با تغییرات بزرگ در عرصه تکنولوژی مخاطب های خود را شگفت زده کند و از طرفی به احتمال زیاد از استاندارد های شرکت اینتل به اسم EVO دور نخواهد ماند مگر این که مایکروسافت درنسخه ای از سرفیس پرو جدید از تراشه های AMD استفاده کند که نشانه هایی از آن در سرفیس لپ تاپ 4 دیده می شود .

به احتمال زیاد سرفیس پرو بعدی یعنی سرفیس پرو 9  در نسخه های LTE از اینترنت 5G بهره می برد که کاملا منطقی است زیرا امروزه اگثر دستگاه ها به سمت اینترنت های پر سرعت میروند و تغریبا تمام گوشی های به روز 5G هستنند و اینترنت 4G رو به کناره گیری است .

 

در پورت های سرفیس پرو 9 ممکن است شاهد تغییراتی باشی ، در سرفیس پرو 8 از دو USB-C استفاده شده است که هر دو آن ها Thunderbolt 4 هستند که این بسیار قابل توجه است زیرا به کاربران امکان انتقال دیتا با سرعت 40Gbps  و انتقال تصویر به دو مانیتور همزمان را می دهد .

حتی جدا از این ها شما می توانید سرفیس را توسط این پورت ها  شارژ کنید . در سرفیس پرو 9  هم مایکروسافت  با برداشتن کانکتور شارژ سرفیس  و تغییر آن به USB-C تنها برای شارژ دستگاه با قدرت شارژر های سرفیس پرو 8 یا بیشتر می تواند خبر خوبی باشد .

 

به احتمال زیاد تغییری در صفحه نمایش سرفیس پرو 9 نباشد زیرا با سرعت تطبیقی 120 هرتزی درصفحه نمایش  پرو 8 باعث مصرف بهینه تر باطری را دارد

اخیرا در you tube شرکت مایکروسافت ویدیوای را منتشر کرده است که قوانین جدید خود را در لپ تاپ se نشان می دهد که حق تعمیر را به این دستگاه داده است . این امر روی سرفیس پرو 9 هم بی تاثیر نیست و ممکن است شامل آن هم شود .

 

هر سال با بروز رسانی های شرکت ها ایراد های دستگاه ها برطرف می شود تا جایی که از ایرد گذشته و به تکنولوژی های جدید در آنها می رسیم  و با این سرعت  بالای پیشرفت  در سال های نزدیک  شاهد هوش مصنوعی در دستگاه های خود خواهی بود .

امتیاز ما
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشترین میزان حجم فایل جهت آپلود: 50 مگابایت شما مجاز به آپلود این موارد هستید: عکس, ویدئو Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop files here