با توجه به اینکه سرفیس‌کار یکی از واردکنندگان اصلی دستگاه‌های مایکروسافت سرفیس و لوازم جانبی آن‌ها است؛ تضمین می‌کند که محصولاتش به صورت کامل ارجینال بوده و آن را تضمین می‌کند. در همین راستا به خریداران محترم اطمینان داده می شود تمامی کالاهای خریداری شده از سرفیس‌کار کالای اصلی بوده و از مجاری قانونی وارد کشور شده اند.

همچنین جهت دسترسی سریع کاربران ایرانی به محصولات مایکروسافت سرفیس، سرفیس‌کار می‌کوشد تا همواره ظرف حداقل ۱ ماه محصولات را در فروشگاه‌های حضوری و آنلاین‌اش موجود نماید لذا سرفیس‌کار به سریع‌ترین واردکننده محصولات مایکروسافت سرفیس هم شهرت دارد.

کلیه محصولات سرفیس‌کار ۳۰ روز مهلت تست دارند که در صورت وجود هر مشکلی می‌توانید آن را از بخش حساب کاربری -> سفارشات مرجوع نمایید و کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

تمامی محصولات ارائه شده توسط سرفیس‌کار دارای ضمانت سلامت کالا نیز می‌باشند که این مورد سرفیس‌کار را موظف می‌کند که کالاهایی که تحویل خریداران ‌می‌دهد کاملا سالم باشند و با سفارش مشتری مطابقت داشته باشد . بدیهی است بخش خدمات مشتریان سرفیس‌کار آماده‌ی پاسخگویی به خریداران در خصوص سوالات مربوط به سلامت و اصالت کالا خواهد بود.

تاکید سرفیس‌کار بر رعایت اصل صداقت نسبت به مشتریان خود است، بنابراین کلیه لوازم جانبی و کالاهای فرعی و  محصولاتی که دارای نام تجاری با سابقه ناچیز یا بدون نام تجاری معتبر هستند، در بخش متفرقه و با اعلام این وضعیت عرضه می شوند

در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، سرفیس‌کار موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع داده و سفارش را لغو نماید و مبلغ پرداخت شده را بازگردانده یا محصول دیگری را جهت جایگزین کردن به مشتری پیشنهاد دهد و مابه‌التفاوت آن را یا بازگرداند و یا از مشتری دریافت کند.

 

سرفیس‌کار صرفا در شرایط زیر گارانتی ۳۰ روزه محصولات را می‌پذیرد:

 • مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت سرفیس‌کار، با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
 • در هنگام مقایسه قیمت‌های سرفیس‌کار، حتما به مشخصات محصول، گارانتی، لوازم جانبی و تعداد آنها و هدایای همراه محصول دقت فرمایید.
 • در صورت ادعای سرفیس‌کار به اصل و اورجینال بودن محصول، ​محصول اصل نباشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
 • در صورت داشتن گارانتی، ضمانت‌نامه ​محصول معتبر نباشد.(عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)
 • کالای خریداری شده از مجموعه سرفیس‌کار، نو نبوده و یا ایرادی داشته باشد (علیرغم آکبند بودن) یا متعلقات آن، کم و کاستی داشته باشد. (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ – دارای شرایط ذیل)
 • اجناسی که دارای گارانتی هستند می بایست برای شرکت گارانتی کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی کننده پاسخگو بوده و سرفیس‌کار نیز پیگیر روند خدمات شرکت گارانتی کننده به شما خواهد بود. تصمیم شرکت گارانتی کننده، تصمیم نهایی است و سرفیس‌کار هیچ دخل و تصرفی برای تغییر دستور و صلاحدید شرکت گارانتی کننده، ندارد.
 • موارد فوق ممکن است نیاز به هماهنگی با متخصصین فنی و یا شرکت گارانتی کننده داشته باشد و شاید این هماهنگی تا 5 روزکاری زمان نیاز داشته باشد.
 • چنانچه بعد از خرید آنلاین، به هر دلیل از خرید خود پشیمان شدید: (عودت ممکن است با کسر مبلغ حمل باشد – دارای شرایط ذیل)
 • می بایست قبل از آنکه کالا توسط سرفیس‌کار برای شما ارسال شود، به واحد پشتیبانی با شماره تلفن ۸۸۷۹۴۲۰۰ – ۰۲۱  اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود. چنانچه بعد از رسیدن کالا به دستتان، خواستار عودت آن باشید، بلافاصله پس از دریافت کالا می بایست به واحد پشتیبانی سرفیس‌کار اطلاع دهید.  فقط کالاهایی قابل ارجاع هستند که بسته بندی آنها باز نشده باشد و هیچ گونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته بندی درج نکرده باشید. کالاهای سالم فقط در صورت باز نشدن بسته بندی اصلی آنها، امکان عودت دارند. هزینه های ارسال اولیه کالا برای خریدار و همچنین هزینه ی عودت توسط خریدار، به عهده ی خریدار خواهد بود. سرفیس‌کار همیشه مبلغی کمتر از مبلغ واقعی هزینه ی حمل را برای ارسال کالا برای مشتریانش در نظر می گیرد و هنگام عودت محصول تحت شرایط این بند، هزینه ی واقعی (طبق اسناد و فاکتورهای معتبر و رسمی دریافتی از پیک یا پست) که سرفیس‌کار برای حمل پرداخت کرده است را از مبلغ فاکتور کسر کرده و مابقی را عودت می دهد.
 • برخی کالاها به دلیل شرایط خاصی که دارند (مثل ثبت به نام خریدار در شرکت های مادر و یا ثبت در سیستم ها و سایت های شرکت های تولیدکننده به نام خریدار) و امکان عودت حتی در صورت آکبند بودن و استفاده نشدن را ندارند.
 • امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و سرفیس‌کار از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.