کسب رضایت مشتریان در سرفیس‌کار همواره اولویت ما بوده ، در این راستا همواره می‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست خریداران برسد. با این وجود ممکن است پس از خرید به هر دلیلی تصمیم به بازگشتن کالا بگیرید، ما این امکان را برای شما در نظر گرفته ایم.

شرایط مرجوعی کالا در سرفیس‌کار :

1- مغایرت کالا با کالای خریداری شده در سایت

2- خرابی یا نقص در کالا

3- نبود بسته بندی سالم یا پاره بودن جعبه یا کالا

(مشتریان گرامی تا نهایتا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا باید درخواست مرجوعی کالای خود را ثبت کنند.)

 

شرایط ارسال کالا :

1- همه ی کالاهای بازگشتی در شرایط اولیه باید همراه جعبه محصول ارسال شوند و با ورود به بخش سفارشات در صفحه حساب کاربری  باید سفارش مربوطه را پیدا کرده و در خواست مرجوعی را ثبت نمایند.

2- جعبه اصلی محصول همراه با محتویات داخل جعبه همگی سالم بدون آسیب دیدگی و پارگی باشد و نوشته یا برچسب اضافی روی آن نباشد.

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

– از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش سرفیس‌کار، جدا خودداری کنید.

– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.

– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

-درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و برای ما واتس آپ کنید.

– در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز پس کرایه اقدام کنید .در صورتی که برخی از شهرها پست پیشتاز پس کرایه را نمی‌پذیرند،تصویر رسید پستی را برای ما ارسال کنید.

– در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان سرفیس‌کار، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

– پروسه رسیدگی،بررسی و پرداخت وجه بین 3 تا 5 روز زمان می برد.

 

چطور درخواست خود را جهت مرجوعی کالا به شما اطلاع دهم؟

برای ثبت درخواست مرجوعی باید به صفحه حساب کاربری خود رفته و وارد سایت شوید.

سپس به بخش سفارشات من بروید تا لیست سفارشات را مشاهده نمایید.

سپس در هر ردیف از سفارشات یک دکمه «درخواست لغو» مشابه تصویر زیر وجود دارد که با زدن آن می‌توانید درخواست لغو سفارش بدهید.

 

محل قرارگیری دکمه لغو سفارش در صفحه حساب کاربری

 

سپس با زدن دکمه «درخواست لغو» یک پنجره مشابه تصویر زیر باز می‌گردد که باید محصول مرجوعی و دلیل مرجوعی‌تان را در پنجره باز شده بنویسید تا کارشناسان پشتیبانی سرفیس‌کار آن را بررسی کنند.

*توجه داشته باشید که این توضیحات مندرج در این قسمت ملاک تایید و عدم تایید درخواست لغو شما خواهد بود به همین خاطر سعی کنید به صورت واضح و جامع دلایل مرجوع کردن سفارش‌تان را بنویسید.

 

پاپ آپ لغو سفارش در حساب کاربری

 

توجه داشته باشید که قطعا ثبت درخواست مرجوعی به صورت آنلاین بسیار سریع‌تر پیگیری می‌شود تا تماس با دفتر سرفیس‌کار؛ لذا طبق آموزش‌های بالا درخواست مرجوعی‌تان را ثبت نمایید تا در اسرع وقت پیگیری گردد.