خرید آنلاین مایکروسافت سرفیس هاانواع روش‌ها را برای ارائه محصولات به شما آماده کرده‌ایم

فروشگاه سرفیس‌کار به جهت ایجاد سهولت در خرید مشتریان، روش‌های مختلفی را تدارک دیده است تا مشتریان بتوانند به راحتی محصولات مورد نیازشان را پیدا کنند، درباره آن‌ها اطلاعات کسب کنند و درنهایت در صورت نیاز از ما خریداری کنند.

خرید آنلاین:

به همه مشتریان سرفیس‌کار پیشنهاد می‌کنیم که جهت خرید محصولات مورد نیازشان از روش خرید آنلاین مایکروسافت سرفیس ها اقدام کنند؛ چرا که خریدهای روی سایت همگی ثبت و بایگانی می‌شوند و از همه مهم‌تر بلافاصله می‌توانید از تخفیف‌ها و طرح‌های فروش ویژه و همینطور فرصت‌های ارسال رایگان فروشگاه نیز مطلع شده و از آن‌ها استفاده نمایید.

 

خرید حضوری:

اما با این حال برای آن دسته از عزیزانی که تمایل به خرید حضوری دارند هم شعبه‌های حضوری را تاسیس کردیم تا بتوانید با حضور در فروشگاه‌های ما بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید.

 

شعبه حضوری: مجتمع کامپیوتر پایتخت تهران

آدرس: تهران ، بلوار میرداماد ، مجتمع کامپیوتر پایتخت ، طبقه ۲ ، واحد ۲۱۲ – فروشگاه  مایکروسافت سرفیس‌کار (مشاهده روی نقشه)

ساعات کاری فروشگاه: شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۱۰ تا ۲۰

شماره‌های تماس: 881953250912771702009125852346

 

لطفا توجه داشته باشید:

قیمت‌های سایت، قیمت نهایی می‌باشد و هزینه‌ای به آن اضافه نخواهد شد. کلیه مالیات‌ها و هزینه‌ها در قیمت‌های سایت لحاظ شده است و  خریدار فقط مبلغ درج شده در سایت را می‌پردازد. البته بنا به محل خریدار و فاصله از فروشگاه سرفیس‌کار، ارسال محصول هزینه‌ای برای مشتری خواهد داشت که با مبلغ محصول جمع می‌گردد و مشتری محترم باید به همراه مبلغ محصول آن را نیز پرداخت نماید.