دسته‌بندی نشده

چه کیبورد یا قلمی برای سرفیس پرو 8 تهیه کنم؟

سرفیس پرو 8 ، یک  لپ تاپ کامل در ابعاد و وزن تبلت

کیبورد سرفیس پرو 8

قطعا این تبلت گزینه بسیار جذابی است و برای کامل تر شدن احتیاج به یک کیبورد با ظرافت و کیفیتی همسان با خود تبلت  مایکروسافت دارد .

کیبورد سرفیس پرو 8 درواقع تنها کیبورد نیست و نقش محافظت از صفحه نمایش دستگاه را نیز دارد این کیبورد طراحی ای شبیه به طراحی کیبورد سرفیس پرو 7  را دارد  اما فاصله دکمه ها از هم بیشتر شده و حس جذاب تری نسبت به کیبورد های پرو 7 را القا می کند گذشته از آن در قسمت کانکتور های کیبورد پرو 8 هم شاهد تغیراتی هستیم که اتصال دستگاه را محکم و خطر خرابی کانکتور ها را پایین تر می آورد .

نکته: هنگام جدا کردن کیبورد از دستگاه از گوشه کیبورد آن را بکشید و جدا کنید تا از آسیب های احتمالی که ممکن است به وجود بیاید جلو گیری کنید .

نکته : قلم اسلیم 2 داخل جعبه خود شارژر ندارد و برای شارژ آن یا باید از کیبورد استفاده کنید یا شارژر آن را تهیه کنید .

برای این دستگاه 4 مدل کیبورد وجود دارد که 2 مدل از آن ها به همراه قلم می باشد و بسته به نیاز شما دسته بندی می شوند .

1 . کیبورد سرفیس پرو 8 بدون جای قلم

این مدل برای کسانی است که اصلا استفاده ای از قلم ندارند و حتی در آینده هم از قلم استفاده نخواهند کرد ، زیرا این کیبورد جای شارژ قلم ندارد و قیمت ارزان تری به نسبت باقی مدل ها دارد البته اختلاف قیمتی این مدل کیبورد تنها برای نداشتن جای قلم نیست ، در این کیبورد به جای پارچه آلکانترا از پارچه عادی استفاده کرده است .

2 . کیبورد سرفیس پرو 8 با جای قلم

این  مدل برای کسانی است که ممکن است از قلم استفاده کنند یا در آینده قصد خرید قلم را دارند زیرا جای شارژ قلم را در خود دارد و جدا از آن در این کیبورد و دو مدل دیگر از پارچه با کیفیت آلکانترا ایتالیا استفاده کرده است ، قیمت آن به دلیل داشت جای قلم و استفاده از پارچه با کیفیت آلکانترا ایتالیا گران تر از نمونه قبلی است اما اگر قصد استفاده از قلم را دارید باید این مدل را تهیه کنید .

3 . کیبورد سرفیس پرو 8 با قلم اسلیم 1

این مدل هم دقیقا مانند همان مدل قبلی است اما در پک آن قلم اسلیم 1 وجود دارد و برای کسانی است که کیبورد و قلم را می خواهند اما از قلم استفاده چندانی نداشته و فقط برای نوشتن آن قلم را می خواهند زیرا قلم اسلیم 1 خیلی از ویژگی هایی که قلم اسلیم 2 دارد را ندارد و با قیمتی نزدیک به قلم اسلیم 2 ارزنده نیست .

4 . کیبورد با قلم اسلیم 2

این کیبورد هم دقیقا مانند دو نمونه قبلی است با این تفاوت که قلم آن قلم اسلیم 2 می باشد و مناسب کسانی است که هم از قلم بسیار استفاده می کنند و هم از کیبورد .

قلم اسلیم 2 با نسخه قبلی خود تفاوت های زیادی داشته است و دقیقا با سرفیس پرو معرفی شد . این کیبورد هم مانند دو نمونه قبلی از پارچه آلکانترا استفاده می کند .

باعث خوشحالی ماست که نظرات و پیشنهاد های خود را برای ما ارسال کنید

امتیاز ما
بازگشت به لیست

0 دیدگاه در “چه کیبورد یا قلمی برای سرفیس پرو 8 تهیه کنم؟

  1. محسن گفت:

    سلام. “بدون جای قلم” صحیح است. نه “بدونه جای قلم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.